Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 16.07.2018, 23:03

Великобудищанський ДНЗ "Сонечко"

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко»

розташований у мальовничій місцевості села Великі Будища

Історія нашого закладу розпочалася близько 40 років тому, бо саме в 70-х роках відбулося його відкриття.

В закладі функціонує одна різновікова група, яку відвідують 20 вихованців.

Педагогічний колектив складається з 2-х працівників.

Мета нашої роботи – виховання зрілої особистості, в якої сформовані дитячий світогляд, прагнення досягти успіху, впевненість у собі, почуття власної гідності, емоційна сприйнятливість та вольові риси характеру.

Основними завданнями роботи нашого закладу є:

• Збереження фізичного і психічного здоров’я
  • Формування емоційного благополуччя, життєвої компетенції, вміння жити в злагоді з собою і оточуючим
  • Розвиток інтелектуальних і творчих здібностей кожної дитини
  • Формування та розвиток партнерських відносин між закладом та сім’єю

Особливості роботи різновікової групи полягають в тому, що від педагогів вимагається такт і майстерність,знання специфіки роботи з різними віковими групами, вміння співвідносити програмові вимоги з індивідуальними особливостями вихованців здатність розуміти і бачити кожну дитину і всю групу загалом.

Педагоги з великою відповідальністю ставляться до головного обов’язку: виховувати здорову,гармонійно розвинену особистість. Наша увага спрямована  на всебічний розвиток особистості. Ми прагнемо, щоб кожен день, проведений дитиною в закладі, ніс їй радість пізнання. Тому девізом роботи нашого колективу є слова С.Ф Русової: «Розум дитини-це те багаття, в яке ми лише підкладаємо дрова, а горіти воно повинно своїм особистим вогнищем.»

Навчити дітей самостійно  мислити,  обґрунтовувати свою точку зору, самостійно приймати рішення – завдання не з легких. Для успішного вирішення завдань всебічного розвитку дітей  в дитячому садочку  створене розвивальне середовище, в якому малеча зростає, діє, налагоджує стосунки, радіє і засмучується, опановує науку життя, стає компетентною особистістю.

В закладі створений куточок народознавства.

Педагогічні працівники нашого закладу постійно працюють над підвищенням професійної майстерності: беруть активну участь  у районних методичних заходах, використовують у своїй діяльності творчість видатних педагогів: С.Русової, А.С.Макаренко, О.В.Сухомлинського, та  використовують новітні технології і нетрадиційні методики навчання дітей.

В плані створення  умов  для успішного  проживання дітьми дошкільного дитинства, заклад активно співпрацює з батьками. Проводяться дні відкритих дверей, родинні свята та виставки, надаються консультації.

«  Липень 2018  »
  • uCoz Manual